Pytania techniczne dotyczące Paymentu - pisz tutaj

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    Wszelkie pytania dotyczące problemów z konkretnymi pakietami [Premium, Rabat XL itd.] możecie kierować tutaj.

    UWAGA!!!

    Wątek nie dotyczy form płatności, gdyż kompetencje w załatwieniu takich spraw ma jedynie dział PŁATNOŚCI
     
  2. deidara625

    deidara625 User

    Witam!
    Piszę tutaj,bo w innych działach nie mogę rozpocząć tematu...
    Rozchodzi się o sms na MHH wysłałem 1 sms z błednym kodem BIG (2 cyfry miałem na odwrót).Teraz pytanie czy mógłbym uzyskać zwrot jakikolwiek pieniędzy lub wpłatę wirtualnej waluty na konto? Wiem oczywiście,że muszę pisać "podanko" ale się chciałem dowiedzieć czy jest możliwość zwrptu itd.
    Nie mam się też zamiaru kłócić czy coś,bo to ewidentnie jest moja wina :)
     
  3. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    Jeżeli pytasz o moją opinię, to prywatnie uważam, że szanse są. Jednak na forum nie dam rady Ci pomóc inaczej jak prosząc byś zwrócił się do działu płatności. Tam zweryfikują co i jak i od nich uzyskasz pełną odpowiedź.


    Pozdrawiam
    BA_THOR
     
  4. Mr.Kaktus

    Mr.Kaktus User

    to teraz ja mialem oferte specjalna- premium za sms wyslalem sam nr bez big pisalem i twierdza ze nie pobralo oplaty za tego smsa a pobralo a piszac do pomocy technicznej zauwazylem ze nie ma premium zaxsms wiec co robic dalej bo troszke czasu minelo bo wyslalem 1lutego:-(
     
  5. .rothen.

    .rothen. User

    Próbowałem kupić Premium za pomocą karty kredytowej, wyświetlił mi się napis "Wystąpił błąd" i formy płatności takie jak SMS, Dotpay, Karta kredytowa, moneybookers itp. mi zniknęły, zostały tylko kuponowe tj. Ukash, epin, paysafecard. Czemu tak? Już drugi raz tak mam.
     
  6. Nie jestem pewien czy jest to prawidłowy dział, ale niech tam.
    Mój problem polega na tym, że wysłałem dwa SMSy na MHH. Wszystko było prawidłowo wpisane, wysłałem je o 19:40. Tu pojawia się problem. Zostały one zaksięgowane dopiero następnego dnia i nie dostałem bonusu z MHH tylko tak jakbym wysłał zwykłe SMSy. Teraz piszę e-mail za e-mailem do supportu, ale oni chyba mnie nie rozumieją do końca. Czy jest jakakolwiek szansa na odzyskanie tych uridium??
     
    Grimnir1974 lubi to.
  7. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    Jeżeli faktycznie tak było to szansa jest. Będziesz jednak musiał pisać za pomocą formularza płatności. Faktem jest jednak, że po sprawdzeniu Twojego konta też mam pewne wątpliwości co do całej sytuacji.


    Pozdrawiam
    BA_THOR
     
  8. No właśnie. Wysłałem dwa formularze płatności i w odpowiedzi zwrotnej mogę przeczytać, że niestety nic nie można już z tym zrobić. No trudno. Myślę, że następnym razem, o ile jeszcze taki będzie :), wszystko pójdzie gładko.
     
  9. Sintres

    Sintres User

    Witam mam pytanie czy ktoś może sprawdzić czy jest ktoś w dziale płatności, kto czyta ze zrozumieniem, bo już nie wiem jak mam pisać

    Chodzi o pewną sprawę wysłałem 2 sms podczas trwania bonusu na 50% poważania nie otrzymałem żadnego potwierdzenia wiec napisałem do DP. Dołączyłem zrzut ekranu z menadżera floty, bo mam taką możliwość jest to podgląd czynności wykonywanych na telefonie oryginalny na stronie orange napisano mi, że muszę mieć rachunek, bo może się okazać jednak, że rachunek może nie zostać obciążono zgodziłem się z tym postanowiłem poczekać do końca okresu rozliczeniowego. Następnego dnia dostałem potwierdzenie z BP, że smsy doszły, więc napisałem o dopisanie bonusu poważania, ponieważ promocji już następnego dnia nie było a smsy zostały wysłane podczas jej trwania, co miałem w swoim podglądzie na konto telefonu wysłałem ponownie zrzut z ekranu z gry i potwierdzenie z orange, ale odpisano, że muszę mieć rachunek pytam, więc, po co skoro smsy doszły jedynie z opóźnieniem i na pewno nie z mojej strony proszę, więc o interwencje żeby ktoś w dziale płatności przeczytał załączniki, które się do nich wysyła.

    czy ktoś raczy odpowiedzieć na moje pytanie?


    Jednak przypominam, że posty łączymy poprzez opcję "edytuj".

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 października 2014
  10. Witam.

    Nie mamy wpływu na dział płatności ponieważ nie obsługuje go ekipa, a pracownicy BP. Mogę jedynie doradzić byś kontynuował korespondencję dopóki sprawa nie zostanie wyjaśniona.

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
  11. Witam!
    Pytanie dotyczy płatności PAYPAL bigpoint żąda ode mnie płatności w euro mimo że mieszkam gram w Polsce. Dlaczego tak jest? Na stronie płatności wszystkie ceny są w złotówkach a jak przechodzę do zapłaty przez paypal zmienia się wszystko na euro??
     
  12. adamuss111

    adamuss111 User

  13. adamuss111

    adamuss111 User

    A wtedy bede mogl za smsa kupic?
     
  14. MOD_JD

    MOD_JD User

    Na to pytanie uzyskasz odpowiedź w mailu z pomocy technicznej. Jak poprawnie wysłać ticketa do pomocy technicznej znajdziesz >TUTAJ<

    Pozdrawiam
    MOD_JD
     
  15. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest



    Tego typu ofert nie jesteś wstanie kupić za smsa ;) Oferty, które pojawiają się czasowo nie obsługują formy płatności takiej jak SMS czy Telefon Stacjonarny. ;)

    Pozdrawiam
    MOD_ŻBIK
     
  16. Marcus

    Marcus User

    Sprawę rozwiązałem na PT.
     
    Ostatnie edytowanie: 18 listopada 2016
  17. Mikser

    Mikser User

    Około 3.08 zakupiłem na próbę miesięczny pakiet premium. Powinien się skończyć 2-3 września, ale w abonamencie mam napisane, że trwa do 17.09. Istnieją jakieś promocje, które to wydłużają i które przegapiłem, czy może to błąd i muszę pisać ticketa?
     
  18. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    czasem do zakupu uridium dodaja bonusy jak premka rabat itp nie kupowales urki ostatnio? ewentualnie za demanera tez tam cos bylo jezeli brales w tym evencie udzial
     
  19. Zniknęła mi opcja kupna uridium za SMS, czy ktoś ma podobny problem?
     
  20. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Nie jest to problem. Oferta za SMS była ofertą czasową, która zniknęła u niektórych graczy.
    Czy jest opcja zakupu uridium poprzez SMS ?
    Tak istnieje taka możliwość. Wystarczy dodać kwotę 5 tysięcy uridium do koszyka. Następnie przejść do metod zapłaty i wybrać opcje z telefonem komórkowym i postępować według instrukcji. ;)

    Pozdrawiam
    MOD_ŻBIK
     
    AgentBoluś[LT] lubi to.