Równoważenie umiejętności statków

Temat na forum 'Blog programisty' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 8 września 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Skanery przestrzeni potwierdzają, że doszło do buntu Saimonów. Już niedługo pojawią się oni w naszych sektorach!

  Inżynierowie i technicy nieustannie pracują nad przygotowaniem nowego zestawu ulepszeń dla różnych statków. Wprowadzanie zmian zaczynamy już od teraz!

  Po wszystkich modyfikacjach jednostki Diminisher, Sentinel, Solace, Spectrum, Lightning i Venom będą dysponować lepszymi parametrami.

  Dalsze informacje techniczne są dostępne w dalszej części niniejszej wiadomości. Wszyscy piloci powinni natychmiast się z nimi zapoznać. Twoje umiejętności i doświadczenie mają kluczowe znaczenie w walce z hordami Saimonów!

  Ogólne
  Piloci szybko zauważą wszystkie ulepszenia funkcji swoich maszyn. Dzięki znaczącej redukcji 20-
  minutowego czasu odnowienia każdy pilot będzie gotowy, by stawić czoło przeciwnikowi. Wydłużono także czas funkcjonowania niektórych elementów w celu zminimalizowania niepotrzebnej utraty energii. Piloci mogą teraz podejmować decyzje taktyczne odnośnie najskuteczniejszego ich wykorzystania podczas walki. W ten sposób systemy są także pierwszorzędnie wyposażone i maksymalnie wydajne.

  Diminisher
  Dzięki szerokim usprawnieniom w technologii Przejęcia energii osłony w jednostce Diminisher możliwe jest jeszcze skuteczniejsze osłabienie osłony przeciwnika. Skrócenie czasu odnowienia do 90 sekund oznacza, że piloci mogą teraz szybciej skorzystać z tej możliwości, a efekty trafienia pociskami EMP zostają znacząco zmniejszone. Czas trwania wynosi 15 sekund, co zapewnia pilotom większą swobodę taktyczną.

  Sentinel
  Usprawnienia wprowadzone w Fortecy dużo skuteczniej zmniejszają ilość szkód doznawanych przez osłonę Sentinela. Po skróceniu czasu odnowienia do 90 sekund Forteca staje się teraz dużo bardziej uniwersalna podczas walki. 10-sekundowa dodatkowa osłona pozwala bronić się przeciwko zmasowanym atakom nieprzyjaciela. Sposób taktycznego zastosowania nowej konfiguracji zależy całkowicie od pilotów, ale zdecydowanie warto rozważyć oszczędzanie osłony, aby mieć możliwość skorzystania z niej podczas walki więcej niż raz.

  Solace
  Dzięki znaczącym postępom w nanotechnologii byliśmy w stanie poprawić funkcjonowanie
  Nanonaprawy w statku Solace. Nastąpiła redukcja czasu odnowienia, który wynosi teraz 90 sekund. Ile?! Jesteśmy tak samo zaskoczeni jak Wy, ale nasi technicy przeszli samych siebie. Teraz można użyć Nanonaprawy podczas każdej walki (a czasami nawet dwukrotnie). Oczywiście jeżeli wytrzymasz tak długie starcie!

  Spectrum
  Masz Spectruma? A zatem na pewno zainteresują cię postępy w pracach rozwojowych nad Pryzmatem osłony. Ekipa naukowców przeprowadziła analizę danych starć z udziałem tysięcy jednostek Spectrum i znalazła błąd konstrukcyjny. Dzięki nowym danym naszym specjalistom udało się zmniejszyć czas odnowienia do 90 sekund bez osłabiania wytrzymałości Spectruma.
  I jak tu nie kochać nauki!?

  Lightning
  Dzięki udoskonalonej specyfikacji Dopalacza w jednostce Lightning znikniesz przeciwnikowi z oczu w smudze ognia. Ulepszone silniki są mocniejsze, a czas odnowienia wynosi tylko 180 sekund, dzięki czemu jesteś w stanie wymknąć się nawet z najbardziej zaciętego starcia lub zaskoczyć nieprzyjaciela nagłym pojawieniem się na polu walki. Pełna moc!

  Venom
  Kiedy powstawały systemy Niemocy dla jednostek Venom, technologia była jeszcze w powijakach. Nasze badania umożliwiły wykorzystanie pełnego potencjału tego statku.
  Skrócenie czasu odnowienia do 120 sekund znacząco zwiększa możliwości wykorzystania systemów podczas pościgu za większymi jednostkami. Wpływ pocisków EMP jest dużo mniejszy, a nowy czas trwania (35 sekund) sprawia, że cały system jest bardziej uniwersalny i umożliwia wybór różnych rozwiązań taktycznych.


  Zakończenie procesu modyfikacji
  Liczymy, że wszystkie ulepszenia sprzętu komputerowego statków zostaną wprowadzone przed
  pojawieniem się floty Saimonów. Pilocie, bądź w stanie gotowości. Nie będzie zbyt wiele czasu na loty treningowe!

  W poniższym wątku możecie porozmawiać o planowanych zmianach:
  Wątek dyskusyjny

  Wasza ekipa Darkorbit
   
  qbek i DЯΞS[ΛяmΛηi] lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę