Sugestie Sortowanie/Filtr Modułów

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Raghveir, 9 września 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. Raghveir

  Raghveir User

  Cześć

  Przejrzałem pobieżnie dział, nie rzuciło mi się takie coś w oczy. Jako że jestem typem zbieracza, modułów nie przetapiam od razu jak je znajdę - dlatego sporo się tego nazbierało, użytecznych jak i śmieci. Fajnie by było móc to jakoś ogarnąć, bo przez losowość bonusów i samych statków człowiek oczopląsu dostaje przy sprawdzaniu.

  Mam 2 propozycje co do tematu:
  Opcja 1:
  W oknie zarządzania danym statkiem, filtruje nam automatycznie po modułach tylko do niego pasujących - czyli nie pokazuje reszty, więc na pierwszy rzut oka widać czy mamy i ew. ile modułów do statku. Oczywiście minusem byłoby to że trzeba dany statek mieć, żeby to sprawdzić.
  Opcja 2:
  W inwentarzu, gdzie jest podgląd na wszystko, filtrowanie po konkretnych statkach - czyli krok naprzód dla obecnego filtrowania, które wyświetla tylko moduły. Tutaj można by dać listę wszystkich statków ( posiadanych i nie ).


  Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie wprowadzić obydwa rozwiązania, ale już jedno z nich znacznie ułatwiłoby zarządzanie modułami.
   
  majkiski13 i αтσмєк lubią to.
 2. Myslę, że najprościej było by dodanie jakiegoś filtrowania dostępności.
  By po wejściu w zarządzanie statku w oknie bocznym wyposażenia pokazywało moduły tylko na obecny statek, a po rozwinięciu inwentarza wszystkie. Zapewne da się to jakoś zrobić, tak sądzę.

  Aczkolwiek jest to bardzo dobra sugestia i nie rozumiem dlaczego pozostała bez echa.
  Sam posiadam tony modułów i przeszukiwanie ich jest męczarnią.
   
 3. jacaaa2

  jacaaa2 User

  za trudne dla nich bo nie zarobia na tym
   
 4. Sugestia jest taka że nie ważne są pomysły graczy, tylko ważna jest dla nich kasa i nic więcej, pomysły graczy po prostu traktują jak powietrze. Nie warto się produkować nad pomysłami dla tej gry
   
  ATB lubi to.
 5. ATB

  ATB User

 6. Archridium

  Archridium User

  od sprawdzania tych modułów co jak i do czego to idzie oczopląsu dostać jak się ma tego z parunastu eventów...Pomysł Baardzo dobry
   
 7. Istnieje coś takiego jak fandom, który o dziwo tworzy do tej martwej gry rzeczy, których BugPoint dodać/poprawić nie chce bo nie słuchają urzytkowników tylko portfela.
  Więc szukajcie a znajdziecie w internecie porządną stronę pozwalającą na przeglądanie, sortowanie, wyszukiwanie w waszych modułach.
   

Poleć tę stronę