System zmiany niestabilnych modułów

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 24 sierpnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  DO_marketing_umexpansionAug22_forum.jpg

  Po miesiącach niekończących się badań naszym najlepszym naukowcom w końcu udało się okiełznać czasową energię Rdzeni Odzysku. Ustabilizuj swoje niestabilne moduły ze spokojem ducha dzięki nowej funkcji odzyskiwania. Po restabilizacji masz możliwość wykonania zmian Odzyskiwanie: teraz masz możliwość zachowania oryginalnych statystyk lub utworzenia ich na nowo wylosowanymi statystykami.
  Aktualizacja hangaru! Wysłuchaliśmy waszych opinii na temat użyteczności zarządzania modułami, które macie w ekwipunku podczas wyposażania ich na swoim statku. Nie będziesz już musiał najeżdżać kursorem na wszystkie istniejące niestabilne moduły, aby zobaczyć, który z nich można wyposażyć na twoim statku. Wraz z tą aktualizacją moduły ulepszeń mające zastosowanie na zarządzanym statku zostaną podświetlone. Ułatwia to wyposażenie.
  A na domiar wszystkiego: w oknie montażu będzie teraz dostępny filtr ograniczony czasowo, który – po wybraniu – pokaże tylko te projekty, które są wyłączne czasowo, np. projekty podczas trwania eventu.
  Więcej informacji na temat tej aktualizacji można znaleźć w naszym FAQ: [LINK]
  Daj nam znać, co myślisz o aktualizacji w naszym wątku z opiniami: [LINK]

  Wasza Ekipa Darkorbit
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.