Wieczność Blacklight

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 5 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    zostałeś odesłany do forum odnośnie limitu uridium we wrotach.
     
  2. Problem dotyczył przerywania połączenia. Co do limitu uridium to było takie dodatkowe pytanie żeby nie robić dodatkowego zgłoszenia bo na początku jak sie dało robić wrota nie było jeszcze Pani postu na forum o tym ze jest limit uridium
     
  3. Zeus_33

    Zeus_33 User

    czy aby przypadkiem nie ma bug-a z falami we wrotach ??? 700 fal?? w jeden dzień :D?
     
  4. Ankalagon

    Ankalagon User

    to jest bicie rekordów, garacze spradzają czy te wrota faktyczne są nieskonczone pod względem ilości fal.
     
  5. Zeus_33

    Zeus_33 User

    tak tak tak :) wiem co to jest lecz nie mozliwe jest dojscie do takiej fali tak szybko.... pozatym teraz juz 750~
     
  6. Zeus_33

    Zeus_33 User

    gość nawet w top 20 nie był xd i pojawił sie z d ta gra teraz opiera się tylko i wyłącznie na bugach i tyle... to jest parodia że programista nie potrafi nic zrobić ani ustabilizować gry...
     
  7. Stanleyek

    Stanleyek User

    Znowu 40 fala i laga, zaczynaj od nowa, tyle błędów że się odechciewa grać. Koniec z inwestowaniem w tą zabawę, tak źle jeszcze nie było. Na naprawę błędów na moim koncie czekam już od przeszło dwóch miesięcy, dochodzą nowe i nowe, już nie widzę sensu pisać do PT. Te same odpowiedzi że przekazali i pracują, za taką pracę precz z roboty!!!!!!
     
    Adiii* lubi to.
  8. Jest inna droga zdobycia tych fragmentów lub gotowego klucza niż bicie behemothów?
     
  9. xAlokin

    xAlokin User

    Pozostaje jedynie bicie Invoków
     
  10. SL3ND3RM4N

    SL3ND3RM4N User

    Polecam ORCUSA wbić i się za behy wziąć
     
  11. ŁIMBO34

    ŁIMBO34 User

    mam pytanko ile razy trzeba zrobic wrota lub ile fal zeby dostac akcelator indoktrynolu ?
     
  12. Stanleyek

    Stanleyek User

    Sytuacja identyczna. Znowu 40 fala i laga, zaczynaj od nowa, tyle błędów że się odechciewa grać. tak źle jeszcze nie było. Na naprawę błędów na moim koncie czekam już od przeszło dwóch miesięcy, dochodzą nowe i nowe, już nie widzę sensu pisać do PT. Te same odpowiedzi że przekazali i pracują, tylko że mi już cierpliwości nie starcza. Oczywiście czekam na rekompensatę za zmarnowane
     
  13. Stanleyek

    Stanleyek User

    procesory wieczności.
     
  14. -OMEN-

    -OMEN- User

    Ja też straciłem te wrota przez lagi. PT odpowiedziała, że nie zwrócą mi wrót.
     
  15. ŁIMBO34

    ŁIMBO34 User

    mam pytanko ile razy trzeba zrobic wrota lub ile fal zeby dostac akcelator indoktrynolu ?
     
  16. Ankalagon

    Ankalagon User

    to jest szansa moze jak w skakaniu do mapy bonusowej napisali ze 1/1000 a w rzeczywistości sami nie wiedzą może 1/1000000000000
     
  17. mleszko

    mleszko User

    taaak masz racje można dostać od 26 fali ja na 236 dostałem aż 7sztuk i zastanawiam się co z tym robić
     
  18. Ankalagon

    Ankalagon User

  19. mirraj26

    mirraj26 User

    pytanie do tych co mają Orcusa jak długo trwa mocka Asymilacja i czy nadaje się do walki przeciw Behemetowi