Wrota GRUPOWE - poradniki graczy

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 1 marca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    Tutaj można zamieszczać propozycje swoich poradników do wrót Grupowych bądź nanosić poprawki co do poradników innych użytkowników forum.


    Pozdrawiam
    BA_THOR
     
  2. MOD_Sabio

    MOD_Sabio Guest

  3. gigamen

    gigamen User

    ja znam tylko taki trick z Grupowymi: jak wskoczysz do nich, to lecisz powolutku w kierunku alienów i jak tylko je zauważysz cofasz się. dzięki temu powinno Cię gonić tylko 4-6 sztuk. to samo z innymi alienami z Grupowcach. trzeba mieć refleks, ale trick przeważnie działa :)
     
  4. LuckyFuks

    LuckyFuks User

    Witam,
    Przeglądałem FAQ lecz tam nie znalazłem poszukiwanej przeze mnie informacji.
    Mianowicie, jak rozkład szkód ma Century Falcon w wrotach grupowych?
    Tzn. przy normalnym biciu ile % szkód idzie w osłony a ile % w hp?
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
     
  5. cross68

    cross68 User

    Witam wszystkich . Mam pytanie odnośnie wrót grupowych . Jest może jakiś patent na przejście tych wrót. cross68
     
  6. gigamen

    gigamen User

    metoda, której nie cierpię jak ktoś robi(nie wiem czy o to chodziło):
    1. zapraszasz gracza do grupy
    2.wskakujesz i opuszczasz grupę
    3.bierzesz spearheda(właściwie to powinien być punkt 1)
    4. bierzesz umiejętność perfekcyjny kamuflaż i lecisz do 1 relaya(alieny cię wtedy nie gonią)
    5.to samo z każdym relayem
    6. wylatuje falconik
    7. radź se z nim sam :p
     
  7. cross68

    cross68 User

    Dzięki za podpowiedz trzeba będzie spróbować tego patentu:D
     
  8. Wątpię, to nie jest oficjalna "wiki" DarkOrbit, poza tym każdy może ją edytować i dopisywać co chce. Wczoraj ubiłem kilka Falkonów i zawsze dostawałem 5.000 Uridium oraz poważanie, PD i kredyty których na tej stronie nie podano:p

    Widać po raz kolejny ktoś robi sobie żarty z graczy i o dziwo wiele osób woli wierzyć w te nieoficjalne źródła, niż w te oficjalne i potwierdzoneo_O:confused:

    Pozdrawiam
    SMOD_Myśliciel
     
    ~~Toshiro~~ lubi to.
  9. lacosta

    lacosta User

    Nie mam pojęcia skąd bierzecie takie marne patenty, by ominąć alieny wystarczy wlecieć w promieniowanie do 4k hp :)
     
  10. gigamen

    gigamen User

    dobra, kiedyś tam spróbuję. mam vege, możę da rade
     
  11. Misiek77

    Misiek77 User

    A ja znam taki trik : wskakujesz do LoW i lecisz w promieniowanie (te po lewej stronie i w górę do relay101) i wszystkie (prawie 1 do 2 sztuk mogą do ciebie przylecieć) alienki lecą na środek mapki działa przynajmniej na 2 pierwszych falach :D i na tej Fali przy relay104 zanim podlecisz do tego relaya leć w góre aż będzie cie biło promieniowanie i tak leć w tym promieniowaniu aż alienki polecą do środka mapki. :D ;)
    Uwaga to pomysł RONDO13 :D Sory JakTyLecisz ;)
    U mnie to działa :D
     
  12. RONDO13

    RONDO13 User

    O Nieeee !! Bedziesz miał pogadane ! :D:D:D:D Nie ładnie kopiowac czyjeś sposoby na cokolwiek bez zgody pomysłodawcy. :mad::mad::mad:
     
    Ostatnie edytowanie: 27 października 2014
  13. lacosta

    lacosta User

    Ja sam wpadłem na takie obejście, a teraz widzę żę każdy miał pomysł na swój sposób, ja mam trochę inny, ale nie podziele się z wami niech każdy robi po swojemu :)
     
  14. gigamen

    gigamen User

    jak widzę tylko mój pomysł jest oryginalny:p:p:p
     
  15. Misiek77

    Misiek77 User

    Czy macie jaki sposób na to, żeby szybciej ubić 4 vagranty (bez walenia z kamyka) i nie stracić przy tym dużo hp ? ;)
    Mi w low to sprawia największy kłopot, bo falconik z vagrantami bije sporo :p
     
  16. lacosta

    lacosta User

    jak wgl latasz na low wyśli całą ładownie sepromu na statek ale nie wkładaj go w lasery, po 4 relayu włóż 100 jednostek sepromu i włącz x3 to w pare sekund vagranty padają :) nie stracisz dużo ammo ani sepro :) bynajmniej ja tak robie :)
     
  17. Sok_PL1

    Sok_PL1 User

    x3 plus srednei rakiety i pada na 2 strzaly
     
  18. Misiek77

    Misiek77 User

    Szkoda, że mam tylko 9 tys białki i 0 x2 i x3 xD :(
     
  19. lacosta

    lacosta User

    to kup za jedną nagrode z low x3 i ci starczy na nastepne 6 czy tam 7 razy :)