Zmiany w płatnościach dla Turcji

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 15 stycznia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Chcielibyśmy Cię poinformować o zmianie cen, która wkrótce nastąpi w Darkorbit.

  Jak wiecie Darkorbit obsługuje wiele metod płatności w wielu różnych krajach. Ceny w sekcji płatności różnią się od siebie w zależności od sytuacji ekonomicznej panującej w danym kraju. Może to wynikać z kursów wymiany walut, jako że każde państwo posiada własną walutę, zatem podczas zakupu przedmiotów w grze cena przeliczana jest z waluty obowiązującej w kraju twórców gier na walutę kupującego, na podstawie aktualnych kursów wymiany. Proces ten może skutkować różnicą w cenie.

  Kraje różnią się od siebie kosztami życia, co przekłada się na liczbę graczy, którzy mogą sobie pozwolić na zakupy w grze. Do tego dochodzą różnice dotyczące warunków gospodarczych, podatków oraz przepisów. W efekcie gracze z różnych krajów zapłacą różne sumy. W niektórych przypadkach doszło do dużych nadużyć w kwestii obniżania cen.

  Dodatkowo w ciągu ostatnich miesięcy sytuacja ekonomiczna niektórych krajów znacząco się zmieniła. W związku z tym musimy dostosować ceny do tych czynników. Chcemy również zbudować bardziej sprawiedliwą strukturę cenową oraz środowisko graczy.

  Co się zmieni?
  Aby nadążyć za tymi zmianami ekonomicznymi, postanowiliśmy zmienić ceny w sekcji płatności dla graczy z Turcji. Decyzja ta oparta jest na wydatkach graczy w zakresie towarów i usług, mierzonych za pomocą wskaźników, takich jak parytet siły nabywczej czy ceny konsumpcyjne, które pozwalają nam porównać ceny i koszty życia w różnych sektorach ekonomicznych.

  Zmiany w sekcji płatności dla graczy z Turcji wejdą w życie 15.01.2024.

  Prosimy o wyrozumiałość. Dołożymy wszelkich starań, by zmiany cen znalazły odzwierciedlenie w jakości rozgrywki.

  Dziękujemy graczom za lojalność oraz opinie, pomysły i sugestie, które nieustannie przedstawiamy zespołowi twórców gry. Wasz wkład przekłada się na sukces gry. Cenimy również konstruktywne opinie, którymi się z nami dzielicie.

  Tu możesz zostawić swoją opinię: (DYSKUSJA).

  Twoja ekipa Darkorbit
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.