Sugestie [8DZ] Ósmy dzień tygodnia - PL1 - MMO

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Schangri, 15 maja 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Schangri

    Schangri User


    [​IMG]

    Klan [8DZ] Ósmy dzień tygodnia

    Wymogi:
    ✓ Wiek minimum 16/17 lat
    ✓ LVL - nieistotny - najważniejszy jest człowiek
    ✓ TS obowiązkowy oraz ogólna komunikatywność w grze
    ✓ Kultura osobista na wysokim poziomie



    ☣ Puste podania będą odrzucane
    ☣Oceniamy graczy, a nie firmy.
    ☣ Firma MMO


    ☯✦Zarządca✦☯
    SylviaSchangri_8DZ

    ☯✦RADA KLANU✦☯
    CAŁY KLAN (TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY)



    Klan 8DZ, klan w którym człowiek zawsze jest, był i będzie na pierwszym miejscu. Nieważny na czym latasz, nieważne gdzie i ile, ważne co masz w głowie. Nie jesteśmy nałogowcami, gramy dla fun-u. Więc jeśli szukasz czegoś innego, to nas omiń.

    Nie gramy tylko w darkorbit, robimy czasem długie przerwy ale zawsze wracamy.
    Z przytupem lub z piwem w plenerze.

    Klan powstał w 2012 roku







    [​IMG]


    (NIE)ZAPRASZAMY
     
    Ostatnie edytowanie: 2 sierpnia 2018
  2. Witam i życzę powodzenia w rekrutacji.


    Ale mam jedno pytanie: skoro klan nazywa się Ósmy dzień tygodnia, to dlaczego jego skrót/TAG to 8DZ a nie 8DT ?
     
  3. Schangri

    Schangri User

    Dziekujemy ;)
    Latal owczesnie klan DT i mysle, ze TAG mogl kojrzyc sie z tym klanem :) osiemdezet, tez brzmi ciekawie, nawet ciekawiej bym powiedziala :)
     
  4. To wszystko wyjaśnia.

    I też mi się wydaje, że "osiemdezet" brzmi lepiej od "osiemdete". ;)



    P.S. Kocur wymiata. :D
     
  5. stworca

    stworca User

    jak chcecie to przylećcie do nas na vru do plw - z dwie dziewczyny w chustach już są; ja jestem tolerancyjny; 3 miejsce w bazach - co tam będziesz - tam masz do ubicia hiszpanów, francuzów, szwedów, szwajcarów, norwegów; a nawet nie musisz zmieniać firmy na vru - poubijasz sobie moich klanowiczów - ja ich nie lubię
     
  6. *Bimberek*

    *Bimberek* User

    Byłem :) latałem i co niektórych w klanie poznałem :) Jak mam wyrazić opinie o 8DZ to polecam :) Ludzie i do grania i do pogadania:) konkretni zdecydowani i sympatyczni :)
     
  7. Schangri

    Schangri User

    Witaj Bimberku! :) Gdzie Ty tam teraz latasz? :)
     
  8. Drugim dyplomatą klanu został ***PITERO***

    :)
     
  9. TUROK

    TUROK User

    Mało was tam na razie ;) ale klany się rozwijają i oczywiście jak zawsze upadają.
     
  10. sokół54

    sokół54 User

    skoro tak uważasz to czemu przez 6 lat klan wilka się nie rozpadł? jakiś wyjątek od zasady? :D tak samo klan stig, świt, konfliktowe apostołki, usb. Każdy klan się w końcu rozwijał. To, ile przetrwa to leży w gestii zarządcy i podejścia graczy do gry.


    Sylvia, co ppwoesz na PON na pall z klanem z eic? :)
     
  11. BlackReVan

    BlackReVan User

    [ъ†ε] Brave kilka dni temu obchodziło 7 urodziny, więc klany nie zawsze upadają :)
     
  12. sokół54

    sokół54 User

    Chyba zamiast mojego cytatu powinien się w twoim poście znaleźć cytat Pana TUROKa :)
     
  13. BlackReVan

    BlackReVan User

    Miałem na myśli potwierdzenie tego co powiedziałes moim przykładem ;)
    Wszystko jest tak jak być miało :)
     
  14. hahah klan "tylko MMO" a lataja z innymi firmami i leja po plecach .... no comment..
     
  15. SλώczγK

    SλώczγK User

    klan bociarzy i tyle na mapach pękają :D
     
  16. Jesli mamy wojne z MMO, to musza na kogos isc do misji :) Po co tak marnotrawic "fragi"? Lepiej powiedziec ze bija po plecach, nie wiem, a sie wypowiem, typowe :) Ja nie uznaje wojen w firmie.



    oj misiaczku, to chyba Ty pekasz na tym swoim bocie. Spojrz na filmik.

     
  17. SλώczγK

    SλώczγK User

    no jeśli klikanie na minimape i równoczesne pisanie postów na forum nazywasz botem to gratuluje ale mam nadzieje ze BP wkońcu puści jakiś skrypt i Ty i cała reszta zniknie z map za oszustwo pozdro :D
     
  18. Musisz tu nawet płakać?
     
  19. SλώczγK

    SλώczγK User

    widać kto płacze i zmienia temat :D
     
  20. Aha, ja zmieniam temat? Ciekawe :D