_Matroz

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika BA_Matroz, 22 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_TORO

    MOD_TORO Forum Moderator Team Darkorbit

    To dla lat świetlnych to mrugnięcie okiem:)
     
  2. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Ale raczej nie dla nas, zwykłych śmiertelników :D
     
    MOD_TORO lubi to.
  3. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    ROK ŚWIETLNY TO JEDNOSTKA ODLEGŁOŚCI A NIE CZASU!!! *FACEPALM* xD
     
  4. MOD_TORO

    MOD_TORO Forum Moderator Team Darkorbit

    Tak, ale czas jaki musi minąć jak pokonasz taką odległość xD
    Przegadaj mnie :D
     
  5. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    Musi minąć 365,25 dnia :D
    Ale nadal ROK ŚWIETLNY jest jednostą odległości.
    Rok świetlny
    jednostka odległości stosowana w astronomii.
     
  6. MOD_TORO

    MOD_TORO Forum Moderator Team Darkorbit

    Nie twierdzę, że nie xD
     
  7. sokół54

    sokół54 User

    Hej ho, Hej ho, na wykład by się szło!

    Wbiłem Ci zepsuć atmosferę (skoro już się pojawiłem). Mam nadzieję że nie zbanowałeś jeszcze całego serwera :p

    A teraz znowu podwijam ogonek i uciekam. Do następnego!

    Aaa, szykuj się, bo mam miejsce w teamie do pewnej gierki (nie pamiętasz jakiej? zajrzyj na discorda na PW) :p
     
  8. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Witajcie Kosmiczni Piloci! (Już po raz ostatni)

    Chciałbym się pożegnać z wami jako BA, od dnia dzisiejszego przechodzę na ekipową emeryturkę :) Miło było poznać nowe osoby którym mogłem pomóc, porozmawiać, dziękuje za udział w moim temacie, ogólnie dziękuje za wszystko.

    To było mile spędzone ponad 4 lata w szeregach ekipy - ale niestety wszystko ma swój czas :) A czas już nie pozwala mi zajmować się społecznością gry jako BA pomocy technicznej.

    Pozdrawiam,
    Matroz
     
  9. Po 4 latach na emeryturke? Ładnie Cię tam gonili ;) W razie czego podeśle wózeczek albo balkonik ;)
    Owocnego odpoczynku dziadzia :)
     
  10. sokół54

    sokół54 User

    No chłopie, to teraz dowaliłeś do pieca, aż zgasło. Zgasła nadzieja, że może być lepiej. Odwaliłeś kawał dobrej roboty, za co Marta powinna cię po rękach i nogach całować. Cóż, teraz cały bajzel na jej głowie, no ale co mnie to interesi :D.
    Dzięki Ci wielkie, za wszystko- za te twoje nerwy jak po rusku gadałem, za rozsądne podejście, za wspólną walkę z oszustami. Dzięki tobie też poniekąd doszedłem do ekipy. A tyś postanowił odejść.... Ubolewam nad Twoja decyzja, ale skoro tak postanowiłeś to tak ma być.
    Na koniec życzę Ci, żebyś się nie przeciążał tyle na studiach- daj wątrobie od czasu do czasu odpocząć :D

    Z ogromnymi wyrazami szacunku
    Marcin "Sokół" aka "Orzeł".

    PS. To za miesiąc wracasz do ekipy czy za dwa? :cool:
     
  11. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    powodzenia ;*

    wiesz, fajnie, że w podzięce całujesz ludzi po stopach. Ja jednak wolę inne metody ;p Ale co kto lubi :D
    A o mój łeb się nie przejmuj, twardy jest, najważniejsze żeby Mati wyrobił się ze studiami, praca no i wątrobą ;p
     
  12. sokół54

    sokół54 User


    Płeć przeciwną się całuje czasem wszędzie, także... hmmmm.... Możesz iść i po całości, nie będę ci niczego bronić :D


    Czy twardy- nie wiem, gwoździ nim nie wbijałem :D.
    Ze studiami na styk się wyrobi, z pracą da rade, ale ta wątroba.... Pasuje chyba dać na msze w intencji jego wątroby :cool:
     
  13. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    e tam, jednak to zostawię tobie :) wolę miłe słowo powiedzieć ^ ^
     
  14. sokół54

    sokół54 User

    Pfff, skoro tam mówisz... Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka raz chłopaczek :D
     
  15. Mówią, że szewc bez butów chodzi :p
     
  16. Od Ciebie dostawałam wielokrotnie wciry na mapie. :D Lecz mimo aktywności na grze, Twoim konikiem zawsze było forum.

    Przez ponad 4 lata oglądałam Twoje postępy od raczkującego Moderatora Forum do emerytury posiadając rangę Board Admina. Napisałeś tyle postów, aż dziwię się że forum jeszcze nie pękło w szwach. Ponad 8 tysięcy... żadna osoba nie napisała więcej. :eek:

    Wszędzie było Ciebie pełno, zwłaszcza w dziale pytań ogólnych, graczy oraz Ekipy. W wątkach z pytaniami pisałeś momentami tak szybko, że nim się obejrzałam - cyk: odpowiedź udzielona, kłódeczka. Ciężko było gdziekolwiek napisać coś od siebie. :p Natomiast w działach graczy i Ekipy zamieniałeś się w duszę towarzystwa. Heh, pozazdrościć... :oops:

    Co prawda forum to już nie to samo co w porównaniu z okresem sprzed paru lat, lecz mimo to... będzie mi Twoich postów brakowało. :(

    Za wszelką pomoc, nasze wspólne rozmowy i oczywiście za opiekę na forum - dziękuję. :)

    Życzę Ci przede wszystkim dużo szczęścia, zdrowia oraz udanego poszukiwania upragnionej wiedzy.

    Cóż, do zobaczenia! :D
     
  17. ~SPRINT~

    ~SPRINT~ User

    dobrze że odszedł :)

    i tak był słaby :eek:
     
  18. MATROZ_PL

    MATROZ_PL User

    Ale to ty padałeś :D
     
  19. ~SPRINT~

    ~SPRINT~ User

    Relegowany będzie po pierwszej sesji czyli w lutym 2020 dołączy do ekipy again.
     
  20. MATROZ_PL

    MATROZ_PL User

    Hahaha tylko jest taki problem, że już kilka sesji przetrwałem XD