_Matroz

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika BA_Matroz, 22 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    I oby tak do końca ;)
     
  2. sokół54

    sokół54 User

    Z naciskiem na słowo PRZETRWAŁEM :D
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 lipca 2019
  3. MATROZ_PL

    MATROZ_PL User

    Taki mam zamiar :p

    Nie liczy się styl a efekt końcowy :D
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 lipca 2019
    MOD_MIKUS lubi to.
  4. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Czasem styl też jest ważny :p
     
  5. MATROZ_PL

    MATROZ_PL User

    Może źle to ująłem :D Nie ważne jak zaczynasz ważne jak kończysz :D
     
  6. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Z tym się zgodzę :D
     
  7. MATROZ_PL

    MATROZ_PL User

    Nie masz innego wyjścia :p
     
  8. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Zawsze jest inne wyjście :p jak nie drzwi to okno ( tylko tu wchodzi w grę, która to kondygnacja ) :D
     
  9. MATROZ_PL

    MATROZ_PL User

    Niech stracę 10 :D
     
  10. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    No to wtedy tylko drzwiami xD
     
  11. sokół54

    sokół54 User

    w skokach jak skoczysz daleko, ale skok podparty to może się okazać że na pudło nie wskoczysz, bo ci odejmą za styl :p
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 lipca 2019
  12. MATROZ_PL

    MATROZ_PL User

    No a jak :p
    Ważne żeby się nie połamać XD
     
  13. Next!

    Next! User

    mod czy kto tam od forum!!! Zakończ ten temat!!!! Dasz radę?
     
  14. sokół54

    sokół54 User

    Spokojnie, da radę, ale zakończy coś innego :D

    Myślę, że większość TOPowych skoczków nie myśli o tym na belce :D
     
  15. Next!

    Next! User

    Kończ waść: wstydu oszczędź!!!
     
  16. sokół54

    sokół54 User

    Cieszę się, że podjąłeś właściwą decyzję, aczkolwiek nie musisz na forum obwieszczać tego, co do siebie mówisz ;)
     
  17. MATROZ_PL

    MATROZ_PL User

    Pozwolę sobie skomentować ten wpis używając ogólnie przyjętego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą właśnie się zapoznałem.
     
    -RΛGΛT-PL- i MissKlaudia lubią to.
  18. Next!

    Next! User

    Większego skomplikowania prostej wypowiedzi nie czytano od czasów Chrystusa.
    MATROZ_PL odważysz się zakończyć ten "swój" temat czy nie?
    Mateuszu 21 lat dziś ? Zamkniesz to? Czy jednak wolisz lans?
     
    Ostatnie edytowanie: 2 sierpnia 2019
  19. MATROZ_PL

    MATROZ_PL User

    Nie odczuwam wewnętrznej potrzeby na zamknięcie swojego tematu który istnieje już tutaj od ponad 4 lat ponieważ Ty masz takie widzimisię, aczkolwiek jeśli odczuwasz jakieś problemy z tym tematem nikt nie każe Ci na niego wchodzić a tym bardziej umieszczać tutaj swoje nic nie wnoszące wypowiedzi. Ale z tego miejsca chciałbym Ci pogratulować matematycznego kunsztu - 1 post wstawiony w roku 2015 - jak jest w nim napisane miałem wtedy 18 lat aktualnie mamy rok 2019 (chyba, że korzystasz z innego kalendarza) więc 2 proste równania 2019-2015 = 4, 18 + 4 = 22. Ale dzięki wielkie za odmłodzenie. Oczywiście będę się dalej lansował bo mogę, i nie mam najmniejszego zamiaru na dyskusje - tak jak napisałem nie chcesz nie czytaj. To będzie na tyle z mojej prostej aczkolwiek trochę długiej wypowiedzi w odpowiedzi na Twój post.
     
  20. Next!

    Next! User

    Tyle słów a mało z nich wynika - lubisz lans i nie przerwiesz tego - szkoda :)