DEEPOLIS UMIERA

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika -PŁONER-, 1 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    Witam nie wiem czy wiecie ale gra deepolis umiera.. jesli macie tam konto sprawdzcie maila.. po zalozeniu nowego konta na grze dark orbit dostaniecie full LF3, Irysy 8, 150k uri, venoma, spectruma i aegisa ;)
     
  2. SλώczγK

    SλώczγK User

    jaki to kod :D
     
  3. sokół54

    sokół54 User

  4. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    otrzymałem na dwóch mailach specjalny kod mniej wiecej cos takiego XXXX-XXXX-XXXX-XXXX z informacja ze deepolis umiera do konca stycznia i zapraszaja mnie na darkorbit ;P kod moze uzyc na koncie zalozonym nowym przypisanym do maila na jakim mam konto na Deepolis ;) próbowałem na innym wpisac to nie dziala :D z jednego maila dostałem 150k uri, full LF3 ,8Irys venom, spectrum i aegis (konto w miare dobre na deepolis) a z drugiego dostałem venoma full lf3 i 8Irys (konto slabsze na deepolis)
     
  5. SλώczγK

    SλώczγK User

    czyli ostatnią grą jaka została do zamknięcia to nasze darkorbit bo konto na xblaster już straciłem lata temu :D
     
  6. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    raczej nic nowego, bo deepolis jest martwe od dobrych 5 lat lub więcej.. A takowe kody są zawsze oferowane jak jakąs grę zamykają i tylko dla nowych kont. Wątek zmaykam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.