Dezaktywacja przycisku Graj od 3 do 4 grudnia

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika ß•Ι•Σ•Ð•®•Ø•Ν, 3 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Witam Sokół nie wiem co jest ale nie dziala. Dalej wyświetla się biały ekran. Chyba dam sobie spokój z grą, aha dzieki za pomoc i pozdrawiam :(
     
  2. sokół54

    sokół54 User

    To pokaż screena jak to wygląda. Wydaje mi się, że coś przeoczyłeś. Mi na 3 komputerach działa, więc może to jakiś problem po Twojej stronie?
    Pokaż mi co widzisz, a ja postaram się doprowadzić do takiego samego widoku u siebie i wtedy będę mógł coś pomóc. Póki co to strzelam na oślep...

    Pozdrawiam,
    "Sokół" Marcin "Orzeł"​
     
  3. PRZEMO_EIC

    PRZEMO_EIC User

    @sokół54 jesteś w stanie odnieść się do mojego postu z poprzedniej strony?
     
  4. nie da się już grać na przeglądarce musisz pobrać klienta i z niego korzystać już
     
  5. Cupak

    Cupak User

    Ściągnij starego "Firefoxa" i korzystaj tylko do Dark Orbit jako klient mi działa na wersji 82.0 ale sprawdzę nowsze wersje.

    [​IMG]

    wpisz w oknie: about:config
    potem wpisz poniżej: general.useragent.override kliknij Dodaj i wybierz opcje (Łańcuch)
    potem wpisz tam: BigpointClient/1.4.6

    wszystko śmiga jak dawniej :p
     
    Ostatnie edytowanie: 16 stycznia 2021
  6. O tym pisałem w poprzednim poście.
    Flash w wersji 32.0.0.114 działa.

    Żeby uruchomić chromium z inną wersją flasha niż nasz zainstalowaną:
    Kod:
    chromium --ppapi-flash-path=/sciezka/do/twojego/libpepflashplayer.so
     
  7. Witam ponownie może na Firefox bedzie chodzic ?