Pomysł na nową broń, generator bądź dodatek

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Mayday, 13 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kris0211.

    kris0211. User

    Ale z innej strony komuś w końcu skończy się amunicja ;)
     
  2. Rodzaj: Rakieta
    BRKT-155
    Rakieta Blokująca
    Opis: Strzelając rakietą, możemy spowodować mały impuls w broniach wroga. Impuls rośnie im więcej ich strzelimy, po 6 Rakietach Impuls będzie tak mocny że spowoduje awarię w komputerze pokładowym i robotach naprawczych przez co będzie niezdolny do oddania jakiegokolwiek strzału przez 2:30 Minuty a roboty naprawcze nie będą w stanie naprawiać przez 45 sec.

    Rakieta Blokująca jest możliwa do strzału po 5,5 sekundach po ostatnim strzale z rakiety (Czas nie może zostać skrócony przez premium i przyspieszacza wyrzutni).
    Koszt: 10 Uri - Szt
    Wygląd: Płytki Czarnego metalu z kolcem na końcu i dopalaczem z tyłu.

    Rodzaj: Rakieta-Baterie
    LR-256
    Rakieta wybuchająca pociskami
    Opis: Wystrzeliwując rakietę, wyrzucamy potężny ładunek Pocisków, który wybuchając wyrzuca 6 pocisków lecących jak rakiety z hellstorma które nękają statek wroga.

    Rakieta wybuchająca pociskami ma czas wystrzału jak zupełnie zwykła rakieta, Przyspieszacz i premium tym razem działają.
    Koszt: 6.500 Kr - Szt
    Wygląd: Długa cienka rakieta w kolorze żółtym.
    Dodatkowe: Możemy ustawić jaki rodzaj amunicji ma być wystrzelony razem z rakietą dzięki kliknięciu drugim przyciskiem na te rakiety (Domyślnie jest to X2).
     
  3. Pomysł na nowy Protokół do PETa :

    Protokół "Power Mini-Map" - 3 levele

    protokół powodował by pojawienie się na minimapie koła zasięgu radaru statku +5% ;10% i 20% (podobnie jak w przypadku umiejętności "Rekonesans" w SPEARHEADzie) oraz o 25% mniejszy niż wokół statku - dookoła PETa. Dodatkowo współpracował by z mechanizmami zbierania pokazując na mapce surowce lub skrzynki (białe kropki) będące w zasięgu radaru statku/PETa , do których PET poleci.

    Skoro wspomniałem już o umiejętności Rekonesans - nie wpływało by to na dodatkowe powiększenie zasięgu umiejętności - podstawowo umiejętność powiększa zasięg o 100%, więc przy użyciu protokołu umiejętność uzupełniała by zasięg radaru do dodatkowych 100% zasięgu podstawowego.

    występowanie/zakup: Aukcja tygodniowa, oferty specjalne - 30, 60 i 100 kUri w zależności od lvl

    Opcjonalnie może zaistnieć jako dodatek na statek lub
    mechanizm Combo w wersjach dla surowców i dla skrzynek w wyższej cenie oraz dodatkowym zużyciem paliwa 10, 15 i 20%.
     
  4. całkiem niezłe :):cool:
     
  5. juz widze ten czas oczekiwania cytki i ta sile strzalu xd
     
  6. C.K.M

    C.K.M User

    nazwa: GEM XIZ

    Opis/zastosowanie: powiększa ładowność surowców w statku 3 krotnie

    Wygląd: podobny do usuniętych powiekszaczy ladowni amunicji laserowej z wystajacymi kablami


    Dostęp: aukcja/sklep


    Cena: 12000 uri
     
  7. jestem na nie juz dzis mozna miec 30 tys ladowni na cytadelii wiec po co to jeszcze powiekszac?
     
  8. LRG : LASER RAILGUN GUN
    LRG-1
    Siła strzału : mała (3000-4000)
    Cena : 1000000 cr.
    Występowanie : sklep
    Czas do naładowania : 10 minut
    LRG-2
    Siła strzału : średnia (4000-5000)
    Cena : 10000000 cr.
    Występowanie :sklep
    Czas do naładowania : 20 minut
    LRG-3
    Siła strzału : duża (5000-7000)
    Cena : 20000000 uri
    Występowanie : aukcja dzienna ,sklep
    Czas do naładowania : 30 minut
    LRG-4
    Siła strzału : ogromna (8000-10000)
    Cena : -
    Występowanie : skrzynki
    Czas do naładowania : 60 minut


    Jak by coś to odpowiem:)
    Sentinel007


    LMG : LASER MACHINE GUN
    LMG-1
    Siła strzału ; szybkość strzału : mała (1000-1500) ; 290 (wolny)
    Cena : 1000000 cr.
    Występowanie : sklep
    LMG-2

    Siła strzału ; szybkość strzału : średnia (2000-2500) ; 390 (średni)
    Cena : 8000000 cr.
    Występowanie : sklep
    LMG-3
    Siła strzału ; szybkość strzału : duża (4000-4500) ; 490 (szybki)
    Cena : 80000000 uri
    Występowanie : sklep, aukcja dzienna, skrzynki
    LMG-4
    Siła strzału ; szybkość strzału : ogromna (8000-9500) ; 512 (bardzo szybki)
    Cena : -
    Występowanie : skrzynki

    Jakieś pytania ? Odpowiem:)
    Sentinel007
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 marca 2016
  9. kris0211.

    kris0211. User

    1. Obrażenia od LRG i LMG to obrażenia na 1 strzał, na salwę czy na sekundę?
    2. Co dokładnie oznacza liczba przy prędkości strzału LMG? Czas przerwy w milisekundach czy może coś innego?
    3. Nie za dużo zer prze cenach? o_O O ile przy tych słabszych nawet rozumiem, o tyle prze LRG-3 i LMG-3 nie wyobrażam sobie mieć tyle uridium - nawet przy kupowaniu go na testowym :confused:.
    4. Rozumiem, że LMG-4 i LRG-4 w skrzynkach pirackich. Ale zwykłych, czerwonych, niebieskich czy we wszystkich naraz?
    Albo jestem po prostu za słaby. :rolleyes:
    5. Jak na taki czas ładowania i obrażenia LRG jest bardzo słabe. Nawet LRG-4. :oops:
     
  10. 1. Obrażenia od LRG to obrażenia na 1 strzał
    Obrażenia od LMG to obrażenia na sekundę
    2. Dokładnie oznacza : Jak szybko strzela LMG to prędkość strzału podobnie jak prędkość statku.
    3. No umówmy się, że skoro przy LRG-3 i LMG-3 ceny są zbyt duże to niech będą takie :
    Cena LRG-3 : 400000 uri
    Cena LMG-3 : 800000 uri
    Jeśli ci pasują to ok jeśli nie to jeszcze uzgodnię.;)
    4. LMG-4 i LRG-4 są w skrzynkach żółtych (eventy na apisa i zeusa) i w czerwonych.
    5. A może tak chcesz :
    Czasy ładowania LRG :
    LRG-1 : 2 minuty

    LRG-2 : 3 minuty
    LRG-3 : 3,5 minuty
    LRG-4 : 4 minuty
    To wszystko. Jak by co to odpowiem. :):rolleyes:
    Pozdrawiam Sentinel007
     
  11. kris0211.

    kris0211. User

    1. Dzięki :)
    2. Ok, rozumiem
    3. Może być.
    4. Tu też jest OK
    5. Teraz dobrze ;)
     
  12. Spectrum, Dimnisher, Solace - te profidesigny ogółem mam ze skrzynek:D:D:D
     
  13. sokół54

    sokół54 User

    A ja mam pomysł na obecne bronie:

    Lf2 80 DMG
    lf3 120 DMG
    LF4 150DMG

    Po co wymyślać nowości i bardziej obciążać nasze komputery? Pomyślmy o tym, żeby zwiększyć przyjemność z gry, a nie zwiększać minimalnych wymagań sprzętowym DO.
     
  14. Na nie... zmniejszenie salwy w graczy i alieny mając ten sam laser...
     
  15. sokół54

    sokół54 User

    Hehe. Zauważ, że kiedyś właśnie max DMG z lasera był 150. A nie było ulepszeń, PP, formacji. I jakoś gracze sobie radzili, nie płakali. I tu powstaje paradoks. Każdy narzeka na za duże DMG, ale każdy chce zostawić obecne DMG z lasera.... Ciekawe, co nie? :) Ja dziś np. doświadczyłem ataku od 2 graczy z SK1- hit jaki mi pokazało to 290k. I który nowy gracz ci to przetrwa? Nikt. Nie zdąży nawet będąc na TP. Bez zmniejszenia DMG nowych graczy nie przybędzie. A jak nie będzie nowych to i nas(bo co mamy sami robić?).
     
    robertpiechowski lubi to.
  16. Hehe mój ulubiony znienawidzony klan SK1:D ja od jednego dostałem hita ponad 100k tez nie miałem szansy tak podpisuję się pod wypowiedzią sokoła
     
  17. geminass11

    geminass11 User

    Gracze widzą mój nick, rangę, drony wraz z ich konfigiem i dresami oraz tytuł, którym można się pochwalić (jeżeli byl trudny do zdobycia).Proponuję więc dodać również możliwość umieszczenia na statku wybranego odznaczenia np "Widzę Martwych Streunerów" w miejcu dobrze widocznym np na stateczniku lub na kadłubie. Nie jest to wynalazek, który wpływałby na samą rozgrywkę, więc nie powinien być drogi- myślę, że 250k kredek to wystarczająca kwota.
    Drugim pomysłem jest coś w rodzaju "Stattrack" *bez nazw gier mi tu proszę*, czyli umieszczenie na statku symbolu alienka, pod nim symbol przedstawiający wrogich graczy, a obok wymienionych symboli ilość ubitych alienów/graczy. To również gadget, który nie ułatwia gry, a jedynie ją urozmajca, niechby więc kosztował 10k uri.

    Nie podajemy nazwy gier od innych wydawców, niż Bigpoint.

    Pozdrawiam,
    MOD_SZYBKACOBRA
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 czerwca 2016
  18. Ghost_User

    Ghost_User User

    Pomysł 1.
    Nazwa : EMP-02
    Zdobycie : 1000 u. w sklepie ; aukcja godzinna ; 5% w pirackich skrzyniach
    Działanie : Wysyła impuls elektromagnetyczny zakłócający system sterowania u przeciwników w zasięgu (15 sekund)(co 0.5 - 1.5 zmienia sterowanie z normalnego na odwrócone). Dodatkowo demaskuje przeciwnika.
    Zasięg promienia jest 1,5x większy od zasięgu EMP-01.
    Opis : Ulepszenie EMP-01. Teraz fala elektromagnetyczna uszkadza sterowanie statku wroga i wyłącza mu kamuflaż, więc bez problemu go unicestwisz!
    Wygląd : Niebieskie EMP-01.

    Pomysł 2.
    Nazwa : EMP-03
    Zdobycie : 2000 u. w sklepie, aukcja godzinna, 2% w pirackich skrzyniach
    Działanie : Wysyła impuls elektromagnetyczny, który pozbawia trafionego kontroli nad statkiem (20 sekund)(nie może nim sterować, nie może strzelać, ładować wyrzutni rakiet itp., jeśli jednak kogoś atakował, atak nie zostanie przerwany). Usuwa maskowanie przeciwnika i przerywa trwające umiejętności.
    Zasięg jest 2x większy od zasięgu EMP-01.
    Opis : Najlepsza broń EMP. Pozbaw wroga kontroli nad statkiem i zniszcz go!
    Wygląd : Czarne EMP-01.

    Pomysł 3.
    Nazwa : Promień odrzucający RR-01 (Rejection Ray - 01)
    Zdobycie : Montownia - 50 mucosoum, 15 prismatium i 5 plazmidu (użycie jednorazowe)
    Działanie : Po wybraniu z pasku "dodatki" lub szybkiego wyboru generuje strzał laserowy (niebieski kolor), który kieruję się w stronę najbliższego gracza oddalonego maksymalnie o 400. Po trafieniu odrzuca go na odległość liczoną według równania (prędkość : 2) : (odległość : 2) * 5 , np. Gracz 1 pędzi w stronę Gracza 2 z prędkością 440. Gracz 2 strzela promieniem, który trafia Gracza 1 w odległości 50, więc (440 : 2) : (50 : 2) * 5 = 220 : 25 * 5 ~ 9 * 5 = 45. Gracz 1 zostanie odepchnięty o odległość 45 w kierunku przeciwnym do tego, w jakim kierował się na gracza 2.
    Opis : Promień odrzucający umożliwia szybką wydostanie się z opresji. Kiedy uciekasz przed wrogiem, użyj na nim promienia odrzucającego aby odepchnąć go od siebie i zyskać czas na ucieczkę.
    Nie mam pomysłu na grafikę :(

    Pomysł 4.
    Nazwa : Laser ciągły LC-1 i LC-2 (Constant Laser)
    Zdobycie : LC-1 - sklep (250 000 kredytów) ; LC-2 - tak jak LF-4 (2x większa szansa)
    Działanie : Działa tylko gdy wszystkie lasery na statku są laserami ciągłymi (lasery NIE muszą być wypełnione - ważne żeby nie było LF i innych laserów). Kiedy przeciwnik znajduje się w zasięgu, ze statku wysyłany jest jeden promień (kolor zależy od amunicji : LCB - 10 na czerwono, MCB-25 na niebiesko, MCB-50 na zielono, UCB-100 na biało, SAB-50 na jasnoniebiesko, RSP-75 na pomarańczowo, a amunicje specialne, np. CBO-100 na żółto), który zadaje obrażenia 1 na 1/50 s. (założyłem, że salwa trwa 2 s.)(LC-2 zadaje 1 na 1/100 s.) czyli 1500 na "salwę" Goliatha ze wszystkimi laserami (3000 na salwę z LC-2)(bez dronów). Promień "wychodzi" z jednego działa. Zawsze trafia w sam środek przeciwnika i może spudłować (promień zostaje przerwany na czas 2 s.).
    Opis : Nowy typ lasera - strzela ciągłym promieniem zadającym 1 na 1/50 s.To jak laser LF-2. (LC-1) Ulepszona wersja lasera LC-1. Zadaje 2x więcej obrażeń. To jak najlepszy laser : LF-4 ! (LC-2)
    Wygląd : Podobne do nowych laserów SLL, ale są czarne a różowe "wypełnienie" jest żółte.
     
    Ostatnie edytowanie: 9 listopada 2016
  19. kupon na naprawę pet-a podobny do tego co naprawia statki ze skrzynek w galaxy gates
     
  20. To mi się Podoba