Pytania techniczne dotyczące ładowania się gry, zmiany danych, LAGów

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    dziwię się, że płacisz cokolwiek poza premium w tej grze, ale mimo tego trzymam kciuki ;)
     
  2. KotekZ

    KotekZ User

    Rabat 8zł na tydzień, albo nawet 4zł zależy gdzie aktualnie mieszkasz :) a oszczędność 25% za rzeczy kupione za urke, czyli spora oszczędność jak się nafarmi uridium.
     
  3. Sory ? ale mam pytanie = kupilem 340; izochonio, i nie mogę ich wydostac z magazynu aby ulepszyc lasery , itp proszę o poradę , albo coś sie porobiło albo ja zapomnałe juz ??
     
  4. orzesz...

    orzesz... User

    to nie jest do ulepszania laserów tylko do skracania czasu ich ulepszania
     
  5. Wiem , moze zle wsłowiłemale mnie chodzi wciagniecie z mojego inwentarza do ulepszenia kolego ??
     
  6. to masz automatycznie w ulepszaniu tylko zobaczysz jak klikniesz ulepszanie i pomin wtedy to widac
     
  7. Znów jakieś problemy z grą? Od 5 minut próbuję się połączyć na mapę i ciąglę zerwano połączenie i okienko połącz ponownie
     
    .wp. lubi to.
  8. -ananke-

    -ananke- User

    Mam to samo.

    Po 20 minutach prób zalogowania się , mam dość . Może innym razem Dark Odbyt mnie dopuści .
     
    Ostatnie edytowanie: 6 grudnia 2019
    .wp. i -dshh14- lubią to.
  9. ..słoń..

    ..słoń.. User

    Teraz w grze nic nie działa! Nie wstyd wam ?
    Napiszcie, że polska ekipa nie daje rady! i Niech stworzą swoją amerykańską, czy tam inną, ale żeby ta gra działała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  10. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Za wszelkie problemy z grą odpowiada centrala i ich programiści, ekipa danego kraju jedyne co może robić w takich sytuacjach (i robi) to przekazanie informacji o takich problemach właśnie do centrali.

    Pozdrawiam,
    BA_Matroz
     
  11. ja dzis wskoczyłem w labirynt i tam juz zostałem nic nie moge zrobic dodam ze pet sprzedaje surki namierzam itd ale salwy nie wchodza a ja skoczyc nie moge nigdzie ani spowrotem na .x 1 ani dalej na te mapy uwieziony na teleporcie juz 5 godz
    pomoc techniczna milczy juz ten czas
     
  12. ~NEMESIS~

    ~NEMESIS~ User

    Miałem podobnie , tylko mnie wywaliło z serwera po czasie i nie mogłem wejść do labiryntu żeby wyskoczyć na X-1 . Obszedłem to w ten sposób że zalogowałem się na innej gali na inny statek i ten uwięziony ściągnołem skokiem statku .
     
  13. Witam wskoczyłem do labiryntu i kiedy chciałem wyskoczyć na bazę x-1 już się nie udało. Nie ładuje mi się żaden statek ciągle tylko (ładowanie proszę czekać) co mam zrobić :(

    z wrót próbowałem wyjść o 21... :( dalej nic
     
  14. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    musisz napisac do Pomocy Technicznej
     
  15. grzes30

    grzes30 User

    Witam, mam problem z przełączaniem laserków na klawiaturze. Jednego dnia nie mogłem atakować przez " shift", relog i ok. Teraz od kilku dni nie mogę zmieniać laserów. Na czacie cyfry normalnie działają. Coś mi umknęło ? Pomoże ktoś ?
     
  16. Next!

    Next! User

    Wiem, że nigdy nie usuniecie wszystkich błędów z gry.
    Ale żeby po 12-tu latach gry nie móc wysłać transportu ze skylabu to już jest szczyt!!!
    P.S. ale botów z TOP nie blokujecie - czemu? :)
    Czyszczenie historii można wsadzić między bajki.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 stycznia 2020
  17. Mam to samo i na bank tu chodzi o to ile masz uzbierane tego złomu z protków. Zużyj cały i będziesz mógł wysłać seprom. BP znów nie pomyślało o tym, że to jest jako surowiec
     
  18. Witam. Od wczoraj zauważyłem błąd w grze. Otóż gdy przechodzę przez wrota na kolejną mapę gra się laguje, pojawia się po pewnym czasie czysta mapa ale samo tło bez statku i wrót. Czym jest to spowodowane? Pomaga kazdorazowo ponowne załadowanie strony.
     
  19. sokół54

    sokół54 User

    Za dużo grasz :D
    A tak na serio nikt z polskiej ekipy, ani nikt z graczy nie udzieli ci na to pytania. Błędy typu, że coś działa i po jakimś czasie przestaje zazwyczaj są dość skomplikowane. Należy znać kod gry, aby się domyślić przyczyny błędu.
    Błąd należy zgłosić wyżej i czekać na jego ewentualne rozwiązanie. W związku z tym podaj po jakim czasie problem występuje, w jakich wrotach, jakim statkiem i designem statku, czy latasz z włączonym PETem, na jakiej formacji- dosłownie wszystko, co może przyjść ci do głowy. Wiele z tych informacji może być nieprzydatne informatykom, ale czasem jedna taka wskazówka może naprowadzić na rozwiązanie problemu. :)

    Pozdrawiam,
    Marcin "Sokół"

    PS. @BA_Matroz :)
     
  20. Blackjack

    Blackjack User

    Witaj Sokole!
    Dzięki Twojemu postowi wiem, że nie tylko ja mam ten sam problem.
    Próbowałem przez godzinę "przeskoczyć" przez wrota między mapami dwoma statkami; na I i II gali. Bez rezultatu.
    Co ciekawe, nie mogłem wejść na Forum jako użytkownik, tylko jako niezalogowany gość.
    Wyczyściłem pamięć i ciasteczka.
    Pierwsze próby na dwóch przeglądarkach nie dały rezultatu. Dalej to samo.
    Po kilkunastu minutach i kolejnej próbie - jak widzisz - jestem na Forum.
    ... ale przez wrota "międzymapowe nadal nie mogę przeskoczyć.
    Na kilka godzin Forum też się wysypało ... :-(