pytanko klan

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika -PŁONER-, 2 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    witam mam pytanie ,jesli zaloze klan i bede w Nim mial konto moje głowne, konto na ktorym mam słabe wyposazenie (takie drugie w razie wu mam) i konto kolegi bo wejdzie i bedziemy zbierac kredyty na te moje drugie konto (te w razie wu) to jest to nielegalne ??
     
  2. sokół54

    sokół54 User

    Jak dobrze pamiętam OWH to tak. OWH dopuszcza posiadanie wielu kont przez 1 użytkownika pod warunkiem braku interakcji między kontami. Tutaj interakcja wystąpi, gdyż 1 konto będzie wspierać drugie. Oczywiście najpierw ktoś musi zgłosić występowanie takiej interakcji lub gdyby TM zauważyłby coś takiego. :)

    Pozdrawiam,
    Marcin
     
  3. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    to sobie lepiej odpuszcze... nie chce miec bana na dwoch kontach za to, ze przeleje na slabsze z klanu 20mln kredek gdzie sam to tam moge wbic :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.