Brak możliwości zalogowania i olewka ze strony pomocy technicznej

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika chłopakanielci, 30 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Zgłosiłem dzisiaj brak możliwości zalogowania się na konto do pomocy technicznej i odpisali mi że mam się zalogować bo cytuję *Cytat usunięto przez MOD_ZERO ze względu na naruszenie regulaminu*
    O co tutaj chodzi? Jak się nie mogę zalogować to jak mam się zalogować?
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 grudnia 2020
  2. sokół54

    sokół54 User

    Ehh, aż nie mogę się powstrzymać: XDDDDD

    A teraz na serio. Pisałeś już wcześniej do pomocy technicznej w jakiejkolwiek sprawie? Jeżeli tak, to znajdź wiadomości zwrotne od pomocy technicznej. Jak znajdziesz to napisz w tym temacie. Jak nie znajdziesz- też napisz posta, ale wtedy znajdziemy jakieś obejście na twój problem. :)

    Pozdrawiam
    "Sokół" Marcin "Orzeł"
     
    Ostatnie edytowanie: 30 grudnia 2020
    TL_Eviana. lubi to.
  3. Nigdy wcześniej nie pisałem
     
  4. sokół54

    sokół54 User

    A kupowałeś coś w grze? Może rabat? Może premkę? Jak dokonuje się takich zakupów, to na maila powinno przyjść potwierdzenie.

    Poza tym- czy próbowałeś opcji "przypomnij hasło"? Może po prostu błędne hasło wpisujesz?

    Pozdrawiam
    "Sokół" Marcin "Orzeł"​
     
  5. wszystko to idzie do na stare konto do którego nie mam hasła.

    po za tym płatności były robione blikiem
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 grudnia 2020
  6. sokół54

    sokół54 User

    PT nie zmieni ci hasła do konta i troszkę źle ich atakujesz. Skoro nie masz dostępu do adresu email, przypisanego do konta na które próbujesz się zalogować, to musisz zrobić to co ci po kolei napisze. Ostrzegam- będzie to długa droga i będziesz musiał udowodnić, że te konto jest twoje.

    Po pierwsze musisz wystąpić do pomocy technicznej o zmianę adresu email do konta. Napisz, że nie posiadasz hasła do konta oraz do adresu email.
    Pomoc techniczna powinna ci odesłać wiadomość wskazując, co musisz zrobić aby zweryfikować, czy ty jesteś właścicielem konta. Będą cię pytać o ID konta, o stary email, o potwierdzenia przelewów, o terminy płatności, o to jakie nicki używałeś i inne kwestie. Powinni ci wskazać co powinieneś dostarczyć. Jak przejdziesz procedurę to zmienią ci email na nowy.

    Mam nadzieję, że powyższa procedura nadal obowiązuje, bo w ubiegłym roku zmieniła się polityka bigpointu względem zwracania kont na niekorzyść dla graczy.

    Następnie, posiadając nowy email wykorzystasz procedurę odzyskiwania hasła, aby odzyskać dostęp do konta.

    Nawet dokonując płatności blikiem, w historii transakcji będą stosowne wpisy. Możesz już sobie ogarnąć potwierdzenia płatności, najlepiej logując się do swojego banku z poziomu komputera.

    Aa- mała uwaga: nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj. Chyba nie chcesz, żeby ci jakiś modek dał bana za zaśmiecanie forum? :p

    Pozdrawiam
    "Sokół" Marcin "Orzeł"
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 grudnia 2020
  7. Dzięki wielkie za pomoc
    Jesteś wielki
     
  8. sokół54

    sokół54 User

    Coś forum mnie nie lubi i odrzuca drugą edycję postu. Powinno być:

    Nawet dokonując płatności blikiem, w historii transakcji będą stosowne wpisy. Możesz już sobie ogarnąć potwierdzenia płatności, najlepiej logując się do swojego banku z poziomu komputera.

    Nie wiem czemu napisałem, że z poziomu telefonu. Powinno być, że z poziomu komputera


    @mod
    Taki error mi wyskakuje:

    Wystąpił błąd w trakcie potwierdzenia Twojej treści. Spróbuj, proszę, później ponownie.


    Proszę bardzo :)

    Pozdrawiam,
    "Sokół" Marcin "Orzeł"​
     
  9. Foks60

    Foks60 User

    U mnie to samo brak możliwości zalogowania się. konto zniknęło jak próbuje to komunikat taki gracz nie istnieje
     
  10. sokół54

    sokół54 User

    Spróbuj przypomnienia hasła (zakładam, że masz dostęp do maila, na który to zarejestrowane było konto).

    Pozdrawiam
    "Sokół" Marcin "Orzeł"​
     
  11. Foks60

    Foks60 User

    próbowałem przysłali link do zmiany hasła ale jak wpisuje login to komunikat taki gracz już istnieje i brak możliwości wpisania hasła

    Wygląda to tak jakby zamiast zmiany hasła chcą abym utworzył nowe konto
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 grudnia 2020
  12. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    Drodzy gracze,

    Po 1 -
    Nie piszemy posta pod postem! Korzystamy z możliwości edycji.
    Po 2 - Napiszcie do PT jeszcze raz z dokładnym opisem problemu, wszystkimi danymi jakie pamiętacie, datą pierwszego problemu, ostatnich adresów e-mail na jakich stało konto... Tylko w Takim wypadku istnieje możliwość pomocy.

    Dodatkowo nigdy nie publikujemy całości, ani fragmentów rozmów z pomocą techniczną!

    Z poważaniem,
    MOD_ZERO
     
  13. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Wczoraj nie mogłam się zalogować, odświeżało tylko stronę po wpisaniu danych logowania. Przed chwilą zrobiłam tak, jak mi poradził kolega na Discordzie, czyli przy logowaniu w nowym Kliencie Gry (korzystam z niego od początku jego wprowadzenia) poprosiłam o zmianę hasła, dostałam wiadomość na moją skrzynkę e-mailową i to zrobiłam. Jak widać częściowo przyniosło to efekt, bo jestem tutaj, na Forum, a wczoraj nie mogłam. Mały sukces. Niestety na konto w grze wejść nie mogę, strona się tylko odświeża. Potem sprawdzę, co mi odpiszą z Supportu, bo właśnie to zgłosiłam.
     
  14. sokół54

    sokół54 User

    Możliwe, że dostałeś błędny link i cię przekierowało na stronę główną.

    Jednak ja ci linku nie podam. Znajdziesz go sobie sam. Powiem tylko, gdzie szukać.
    Otóż praktycznie na każdej stronie, w miejscu gdzie wpisujesz swoje dane do logowania (login i hasło) masz przycisk, który może się nazywać "Zapomniałem hasła", "Zapomniałeś hasła?", "Przypomnienie hasła" itd. Po prostu poszukaj tego przycisku i zresetuj hasło.

    Pozdrawiam
    "Sokół" Marcin "Orzeł"
     
  15. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    wczoraj był błąd z logowaniem, teoretycznie naprawiony, praktycznie, kto wie. Jeśli nadal występuje, to nalezy pisać do pomocy technicznej aby można było zebrać ID z tym problemem.

    Co do forum, było i jest popsute, niestety. Od roku wiele funkcji nie działa i występuje wiele błędów, są znane..
     
  16. Foks60

    Foks60 User

    Ha Ha dzisiaj mi odpisali że konto zostało zablokowane na 14 dni za wykorzystywanie błędów w grze tylko ciekawe jakich nie użwam żadnych botów a gram dziennie około 30 min głownie misje codzienne i sporadycznie jakieś wrota nawet jak są jakieś błedy to winna lerzy po stronie programistów gry ale po co się wysilac i ulepszać grę jak ktoś jest niewygodny i nic nie kupuje to mu ban i mniej takich w grze gra stabilniejsza i kasa może płynąć
     
  17. Foks60

    Foks60 User

    Miałem to samo i odpisali mi że konto zostało zablokowane na 14 dni za wykorzystywanie błędów w grze tylko nie wiem jakich jak gram sporadycznie i nie używam żadnych botów to jest bardzo ciekawe zamiast ulepszać gre to walą bana za coś co jest ich błedem a ty masz pecha że właśnie w tym czasie miałeś czelność wejść do gry
     
  18. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.